Orientované na výnos, vyrovnané, vyvážené: Nájdite si Vašu na mieru šitú formu investície.

V spoločnosti Timberland sme sa rozhodli využiť trh možností čo najlepšie pre našich investorov. Pretože každá investícia má svoj vlastný charakter. Presne tak ako ľudia, pre ktorých ich koncipujeme.

Najmä naše nové produkty konformné s AIFM ponúkajú veľa možností individuálnych kapitálových investícií. Pri maximálnej ochrane investorov.

Ponúkame Vám moderné a rentabilné stratégie pre solídny rast aktív - kompletne prispôsobiteľné každej životnej situácii - založené na jemne vyváženej kompozícii portfólia z dividend a zaisťovacieho portfólia.

Ale čo presne to znamená? Prostredníctvom nášho flexibilného investičného systému dávame investorom možnosť meniť spoločnosti fondu a investičné triedy. Kedykoľvek tak môžete vykonať prispôsobenie osobnej investičnej stratégie. Úplne bezproblémovo a samozrejme zdarma.

Jeden fond - veľa možností!

Investorom, ktorí by chceli v definovanom okamihu disponovať likvidnými prostriedkami, ponúkame pravidelnú možnosť výberu. Vďaka našej voči investorom priateľskej, tradičnej výplatnej politike.

to top